Київ, вул. Шота Руставелі, 11
+380 (44) 235 88 77

Команда

Сергій Боярчуков

Cпеціалізія: Банківське та фінансове право, банкрутство та реструктуризація заборгованості, корпоративне право, нерухомість та земельне право

Адвокат, член Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України, член Міжнародної Асоціації адвокатів, член ради, а також комісії з етики та професійної діяльності Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих «Асоціація антикризового менеджменту».

Сергій Боярчуков закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Свою професійну діяльність пан Боярчуков розпочав на посаді старшого юриста АК «Київенерго», де його невдовзі було призначено директором юридичного департаменту . Пізніше Сергій Боярчуков обіймав посаду голови юридичного департаменту ДП «Енергоринок» , а з часом став директором юридичного департаменту підприємства . Під час роботи в компанії KPMG на посаді старшого спеціаліста Сергій Боярчуков очолював напрямок аудиту оптового ринку електричної енергії.

У 2003 році Сергій Боярчуков спільно з Сергієм Алєксєєвим створили адвокатське об'єднання «ХХІ століття», яке спеціалізувалося на судовому вирішенні спорів. У 2005 році партнери заснували юридичну компанію «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» зі спеціалізацією на питаннях банкрутства та реструктуризації заборгованості, корпоративного управління, судового та арбітражного вирішення спорів. У листопаді 2014 року Сергій Алєксєєв покинув компанію у зв'язку з його обранням народним депутатом України 8 скликання та  залишив керівництво компанією Сергію Боярчукову.

Сергій Боярчуков є визнаним експертом у сфері банкрутства та реструктуризації заборгованості, банківського та фінансового права, судового вирішення спорів. Рейтинг «Топ-50 юридичних компаній України» неодноразово називав Сергія Боярчукова одним з провідних юристів у сфері банкрутства, а за результатами дослідження «Вибір клієнта: ТОП 100 найкращих юристів України» Сергій Боярчуков увійшов до сотні кращих юристів країни у 2015 році.