Київ, вул. Шота Руставелі, 11
+380 (44) 235 88 77

Практики

Наші фахівці мають значний досвід податкового консультування, податкового планування, міжнародного структурування бізнесу, проведення комплексних і тематичних податково-юридичних діагностик компаній, підтримки платників податків при спілкуванні з контролюючими органами, супроводу платників податків під час проведення перевірок контролюючими органами.

Одним з ключових напрямків діяльності компанії є оскарження неправомірних рішень і дій контролюючих органів у судовому порядку, а також супровід клієнтів в рамках кримінального провадження.

Серед прецедентів, в які були залучені наші фахівці - оскарження податкових повідомлень-рішень у зв'язку з перекваліфікацією податковими органами угод з відступлення права вимоги у факторинг, обмеженням права платників податків на ПДВ- кредит і витрати у зв'язку з безтоварністю/недійсністю угод, перенесенням збитків минулих періодів, правом бюджетного відшкодування сум ПДВ та ін. У деяких випадках суми спорів обчислювалися десятками мільйонів гривень. При цьому, як свідчить практика, відсоток успішного представництва нами інтересів клієнтів у суді дуже високий.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та креативні способи вирішення питань .

Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» має багатий досвід правового забезпечення ведення бізнесу в Україні, а також консультування українських та міжнародних компаній з широкого кола питань, що можуть виникати в ході щоденної діяльності компанії.

Наші експерти надають консультації з наступних питань: створення і реєстрація юридичних осіб різних організаційно-правових форм; розробка схем ефективного корпоративного управління; підготовка установчих документів, внутрішніх положень та інструкцій; організація і проведення зборів органів управління (включаючи, загальні збори акціонерів); питання трудових правовідносин; оформлення ліцензій та дозвільної документації. Крім того, юридичний супровід включає в себе питання з реорганізації та ліквідації юридичних осіб, супровід операцій з цінними паперами та інвестиційної діяльності підприємств .

Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» надає послуги по операціях злиття та поглинання (M&A) на всіх етапах таких угод, включаючи розробку ефективної стратегії транзакції; отримання регуляторних дозволів; комплексний юридичний супровід підприємства після оформлення транзакції. Також ми надаємо послуги з проведення комплексної юридичної експертизи компаній (legal due diligence) з подальшою підготовкою документів з метою усунення або мінімізації виявлених правових і фінансових ризиків. Залежно від поставлених клієнтом завдань, наш юридичний висновок може бути підготовлений як стосовно всіх аспектів діяльності компанії, так і з окремих питань.

Крім того, «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» має багаторічний досвід у наданні клієнтам послуг з врегулювання корпоративних конфліктів і запобігання захоплення власності (антирейдерство) .

Юристи компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» представляють одну з найбільш досвідчених та успішних команд з вирішення судових спорів. Юристи фірми - це професіонали з багатим досвідом участі в різних судових виробництвах: у зв'язку з банкрутством та фінансовою реструктуризацією, з податковими органами, в суперечках про об'єкти нерухомості, корпоративних, інвестиційних, трудових та інших суперечках.

«Алєксєєв , Боярчуков та партнери» має блискучий досвід представлення інтересів кредиторів та боржників у судових справах про банкрутство та реструктуризацію заборгованості, а також досвід плідної співпраці з системними банками з іноземним капіталом. Завдяки нашим юристам і адвокатам успішно повернена значна кількість проблемних кредитів, суми яких обчислюються сотнями мільйонів гривень.

Компанія здійснює консультування банків у процесі реструктуризації заборгованості, управління майном після здійснення продажу заставного майна, включаючи питання мінімізації ризиків та витрат у сфері оподаткування.

Одним з напрямів діяльності ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» є стягнення заборгованості з фізичних осіб, їх майнових та фінансових поручителів на етапі Legal collection.

 

 

 

Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» пропонує повний спектр послуг у сфері кримінального права, серед яких представництво інтересів клієнта нашими адвокатами в наступних інстанціях :


Суд першої інстанції.

Є однією з найважливіших стадій розгляду кримінального процесу, оскільки на цій стадії надається максимальна можливість обґрунтування своєї позиції в суді. Бездоганне знання законодавства та системи судочинства, а також багаторічний досвід дозволяють нашим адвокатам успішно представляти ваші інтереси в суді. У рамках надання послуг з представництва в суді першої інстанції, адвокати юридичної компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» візьмуть участь у судових засіданнях, де розгорнуто аргументують кожен доказ і факт на підтримку вашої позиції, проведуть критичний аналіз доводів, аргументів та доказів, нададуть у суд усі необхідні процесуальні документи.


Суд Апеляційної інстанції.

У разі якщо стосовно вашої справи судом першої інстанції винесене незаконне і необґрунтоване рішення, наші послуги з судового захисту і представництва у суді апеляційної інстанції будуть вам особливо корисні. Адвокати нашої компанії проведуть експертизу рішення суду першої інстанції на предмет його законності, обґрунтованості та відповідності сформованої судової практики, визначать та підберуть додаткові докази, підготують апеляційну скаргу з викладенням обґрунтованої позиції по справі та візьмуть участь у судових засіданнях.


Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Перевірка справи в касаційному порядку необхідна для того щоб виявити порушення нижчими судами норм чинного законодавства. Фахівці юридичної компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» визначать і виявлять підстави для зміни або скасування судових рішень нижчестоящих судів. Адвокати нашої компанії підготують касаційну скаргу чи викладуть обґрунтовану позицію з приводу справи, візьмуть участь у судових засіданнях суду касаційної інстанції. 

 

Департамент кримінальної практики також пропонує низку унікальних послуг для бізнесу, серед яких:

 

Зберігання Документів

Забезпечення легальної збереження важливої інформації та документації від несанкціонованого вилучення або доступу.

Передавши документи адвокату, ви звільняєтеся від будь-яких претензій з боку третіх осіб (напр. МВС, СБУ, Міндоходів) та відповідальності.

Адвокат не має права передавати, показувати та оголошувати зміст переданих йому документів без вашого дозволу.

Вам надається оперативний доступ до документів, а, в разі необхідності, ви зможете їх повністю повернути.

 

Адвокатське Розслідування

- Розшук боржників.

- Супровід розслідування кримінальних, господарських та цивільних справ.

- Збирання інформації та доказів.

У кожного може скластися ситуація, коли з’являється вимушена необхідність знайти боржників, з якими з певних причин було втрачено зв’язок. Наш адвокат допоможе знайти боржника, який від вас переховується.

У разі необхідності наші адвокати можуть посприяти в супроводі кримінальних, господарських та цивільних справ. Повністю довіривши справу державним органам, ви можете не отримати бажаного результату. У такому разі наші адвокати можуть вагомо посприяти просуванню справи.

Однією з переваг роботи з адвокатом є його право на отримання від підприємств, організацій та установ інформації та відомостей на адвокатський запит в рамках надання правової допомоги своєму клієнтові. Наші адвокати допоможуть вам зібрати необхідну інформацію та докази.

 

Проведення практичних тренінгів та навчальних семінарів із підготовки персоналу до незапланованого візиту співробітників МВС, СБУ, Міндоходів із метою проведення обшуку чи інших дій

Першочерговою проблемою для робочого персоналу та керівного складу є труднощі з негайним реагуванням на візит правоохоронних органів та прийняттям правильного рішення про обрану ту чи іншу лінію поведінки в питаннях взаємодії з правоохоронними органами. Непродумані рішення керівництва та неприйняття координаційних заходів щодо керування персоналом приводять до посилення конфлікту з правоохоронними органами, і в результаті ведуть до різних негативних наслідків.

Ми пропонуємо вам:

- Оцінку рівня знань дій співробітників компанії під час незапланованого візиту співробітників правоохоронних органів

- Набуття базових знань про те, як себе слід вести під час обшуку та інших слідчих дій

- Розуміння того, якої лінії поведінки слід дотримуватися, щоб уникнути нанесення шкоди як особистим інтересам, так і інтересам юридичної особи

- Проведення практичних тренінгів сприяє емоційній та психологічній стійкості персоналу в разі реальної загрози

- Можливість запобігти незаконним діям з боку правоохоронних органів

 

Послуги адвокатів для V.I.P. клієнтів 24/7

Ніхто з вас не застрахований від випадкових неприємностей, що, на жаль, не вибирають, коли і де їм трапитися. Якщо ви або ваші близькі потрапили в складну ситуацію, не варто впадати у відчай і піддаватися паніці, просто наберіть телефон свого адвоката. Вам, а також членам вашої родини завжди буде надано екстерну кваліфіковану допомогу з будь-яких питань.

Незалежно від часу доби адвокати готові виїхати за потрібною адресою. Маючи можливість викликати адвоката вдень і вночі, ви гарантовано зможете забезпечити собі і своїй родині правовий захист у будь-якій ситуації.

1. При затриманні співробітниками правоохоронних органів за кримінальними та адміністративними справами.

2. При проведенні різних слідчих дій.

3. При проведенні несподіваного обшуку.

4. При проведенні термінових переговорів.

5. При врегулюванні конфліктних ситуацій.

Адвокат зможе зупинити й інші дії, спрямовані проти вас, або захистити вас від зловживань з боку правоохоронних органів.

Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» регулярно надає консультації в сфері банківського та фінансового права іноземним та українським компаніям як у складних проектах, так і в тих, які виникають в ході щоденної діяльності компанії.
Наша компанія є лідером на ринку юридичних послуг з найбільш успішного представлення інтересів кредиторів у проектах з реструктуризації заборгованості на стороні великих українських і європейських банків. Компанія має успішний досвід погашення вимог банків-кредиторів за рахунок активів боржника. Наші юристи також успішно представляють інтереси боржників і мають блискучий досвід розробки ефективних підходів до реструктуризації заборгованості й відновленню платоспроможності.

 

Юристи компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» представляють одну з найбільш досвідчених і успішних команд адвокатів, що спеціалізуються на вирішенні судових спорів у сфері банкрутства та реструктуризації заборгованості. Ми супроводжуємо процедури відновлення платоспроможності, розробляємо ефективні стратегії реструктуризації заборгованості та успішно представляємо інтереси наших клієнтів у судах. 

Юридична компанія ефективно консультує як кредиторів, так і позичальників з питань розробки найбільш прийнятних схем реструктуризації проблемної заборгованості. «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» має багатий досвід надання юридичної допомоги позикодавцям (у тому числі консультує комітети кредиторів, надає послуги з розробки та аналізу планів санації та мирових угод). Компанія успішно представляла інтереси великих банків у низці судових справ про банкрутство. Фахівці нашої компанії мають успішний досвід представлення інтересів боржників та є експертами з розробки ефективних підходів до реструктуризації заборгованості та відновленню платоспроможності підприємств, зокрема шляхом здійснення контролю над процедурою банкрутства. Юридична компанія також консультує клієнтів з питань протидії насильницького захоплення власності (антирейдерство).

Юристи компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» мають великий досвід роботи в таких питаннях антимонопольного права, як концентрація, узгоджені дії, зловживання домінуючим становищем та недобросовісна конкуренція. Всі наші проекти в сфері антимонопольного права в 100 % випадків були успішними (цей досвід включає також отримання дозволів на концентрацію від антимонопольних органів України і судову практику в сфері конкурентного законодавства) .
 
Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» має багатий досвід ведення складних та великих проектів у сфері захисту економічної конкуренції. Наша практика охоплює наступні послуги:
 
• консультації з питань концентрацій та отримання дозволів на концентрацію;
 
• надання консультацій з питань антиконкурентних узгоджених дій та зловживання монопольним становищем;
 
• консультування клієнтів з питань захисту від недобросовісної конкуренції, у тому числі, щодо поширення недостовірної інформації;

 

Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» регулярно консультує власників, інвесторів, девелоперів, кредиторів та позичальників з питань, що виникають у зв'язку з операціями з нерухомістю, таких як придбання та продаж, лізинг та будівництво.

Наші юристи мають значний досвід роботи у сфері купівлі та продажу нерухомості, оформленні прав на земельні ділянки,  захисту прав та інтересів власників нерухомого майна, фінансуванні, а також девелоперських проектів.

«Алєксєєв, Боярчуков та партнери» здійснює правовий аудит нерухомості, що купується, включаючи перевірку правовстановлюючих документів на земельні ділянки та інше нерухоме майно, існуючі обтяження, приведення такої документації у відповідність до вимог законодавства; надає правову допомогу в процесі реєстрації прав на нерухоме майно; консультує з проблемних питань у сфері нерухомості та будівництва.

Юристи компанії є досвідченими експертами в галузі земельного права і мають відмінну репутацію у зв'язку з успішним супроводом угод купівлі-продажу землі та представництвом  інтересів клієнтів у судах у справах про захист прав на нерухомість.

Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» консультує клієнтів з широкого спектру питань у сфері трудового права: виплата компенсацій і пільг, трудова дисципліна та застосування дисциплінарних стягнень, припинення трудових відносин, трудові спори, колективні договори, взаємодія з профспілками, працевлаштування іноземних громадян, складання трудових договорів, посадових інструкцій та інших документів, що регулюють трудові відносини на підприємствах. 

Послуги компанії у сфері трудового права включають проведення юридичних перевірок з питань трудового права при корпоративних поглинаннях, а також приведення у відповідність до законодавства України політик та процедур іноземних материнських компаній для їх застосування в Україні.