Київ, вул. Шота Руставелі, 11
+380 (44) 235 88 77

Корпоративна
Соціальна Відповідальність

Наша компанія вже декілька років поспіль активно розвиває такий напрямок діяльності , як Корпоративна Cоціальна Відповідальність. Завдяки нашій діяльності в сфері КСВ, в 2012 році Сергій Алєксєєв зайняв друге місце в номінації "Найбільш відповідальний лідер юридичного бізнесу" у конкурсі Pro Bono Awards 2012. Бізнес-кейс ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» "Соціально - відповідальний юридичний бізнес як запорука зростання іноземних інвестицій" увійшов до друкованої збірки бізнес-кейсів від "Центру розвитку КСВ ".

 • Міні-Конституція України

  У 2012 році, на День Конституції, ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» презентували Міні- Конституцію України. Це перша і поки єдина рукописна міні-версія Основного Закону на пострадянському просторі, розміром 3 х 2 сантиметри. На сьогоднішній день книга подарована Державному музею книги і друкарства України в якості експоната. Проект був ініційований з метою залучення уваги громадськості до проблеми незнання Закону, адже правова грамотність - це невід'ємна частина життя людини в правовій державі.

 • Центр захисту прав іноземних інвесторів

  З метою допомогти іноземним інвесторам зберегти свої інвестиції в Україні, партнерами компанії був створений всеукраїнський громадський «Центр захисту прав іноземних інвесторів». Першим успішним соціальним проектом в рамках діяльності Центру став випуск книги «10 практичних порад іноземному інвестору». Ця книга створена спеціально для іноземних інвесторів з метою показати проблеми, що властиві виключно українському бізнесу, та допомогти не тільки не втратити інвестиції, а й примножити їх, тим самим розвиваючи економіку нашої країни.

 • Щорічна поїздка в скейтпарк міста Славутич

  У рамках благодійної діяльності компанія щорічно організовує поїздку в скейтпарк міста Славутич для молодих скейтбордистів. «Hook me up school bus» - це спортивний захід, спрямований на підтримку молодих і талановитих скейтбордистів, а також пропаганду здорового способу життя. Завдання даного заходу - забезпечити дітям можливість і умови для вдосконалення своїх навичок та вмінь на спеціальному майданчику під керівництвом старших товаришів. За два роки в проекті взяли участь понад 60 дітей з Києва та Київської області, а також 10 найтитулованіших українських спортсменів, переможців українських та міжнародних змагань зі скейтбордингу.

 • Публікація наукових робіт викладачів КНУ ім. Т.Г. Шевченка

  8 листопада 2013, в день 40-річчя кафедри господарського права юридичного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка, юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» опублікувала збірки робіт найвідоміших наукових діячів кафедри - Граціелли Василівни Пронської, Ігора Гавриловича Побірченка та Анатолія Яковича Пилипенко. Всі три збірки отримали назву «Вибране», оскільки містять в собі раніше видані роботи викладачів, їх курси лекцій, автореферати дисертацій на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора юридичних наук, а також монографії, які донині зберегли свою наукову та практичну актуальність .