Київ, вул. Шота Руставелі, 11
+380 (44) 235 88 77

Про компанію

«Алєксєєв, Боярчуков та партнери» - одна з провідних юридичних компаній України. Компанія відома як одна з найбільш успішних юридичних фірм з блискучою практикою представництва інтересів клієнтів у сфері банкрутства та реструктуризації заборгованості, корпоративного управління, судового та арбітражного вирішення спорів. 

Історія компанії почалася в 2000 році. Рішення про створення власної компанії Сергій Алєксєєв та Сергій Боярчуков прийняли після того як успішно запобігли поглинанню АБ «Енергобанк», де вони на той момент працювали.

У 2003 р партнери створили адвокатське об'єднання «ХХІ століття», яке спеціалізувалося на судовому вирішенні спорів.

У 2005 році Сергій Алєксєєв та Сергій Боярчуков заснували юридичну компанію «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» зі спеціалізацією на питаннях банкрутства та реструктуризації заборгованості, корпоративного управління, судового та арбітражного вирішення спорів.

У листопаді 2014 Сергій Алєксєєв залишив компанію у зв'язку з його обранням народним депутатом України VIII скликання, залишивши керівництво компанією своєму партнеру Сергію Боярчукову.

На сьогоднішній день «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» - це команда з 30 юристів, які працюють у напрямках банківського, фінансового, податкового, корпоративного, конкурентного, антимонопольного, трудового, земельного та кримінального права. 

Ми пропонуємо інноваційні правові рішення українським та міжнародним компаніям, банківським та фінансовим установам, державним органам та фізичним особам.

Багатий професійний досвід та знання ділового середовища України забезпечують розробку найбільш ефективних рішень для бізнесу наших клієнтів в найкоротші терміни.