Київ, вул. Шота Руставелі, 11
+380 (44) 235 88 77

Aged 11 years

«Алєксєєв, Боярчуков та партнери» пропонує інноваційні правові рішення українським та міжнародним компаніям, банківським та фінансовим установам, державним органам та фізичним особам.

  • За версією рейтингу «50 провідних юридичних компаній України» компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» входить до переліку 25 кращих юридичних компаній країни.
  • «Юридична фірма року по роботі з проблемними активами», Legal awards 2014.
  • «Одна з кращих юридичних компаній України в сфері банківського та фінансового права», Kyiv Post 2014.
  • «Юридична компанія - лідер з захисту інтересів банку», журнал «Банкір».
  • «Юридична фірма - прорив року», Legal awards 2015.
  • «Юридична фірма року в сфері банкрутства та реструктуризації заборгованості в Україні», Corporate INTL Legal Awards 2015.
  • Компанію «Алексєєв, Боярчуков і партнери» рекомендує міжнародний юридичний довідник Legal 500.

 

Більше про компанію

Сергій Боярчуков

Cпеціалізія: Банківське та фінансове право, банкрутство та реструктуризація заборгованості, корпоративне право, нерухомість та земельне право

Наша команда

Практики

Судова практика
Корпоративна практика
Податкова практика

Юристи компанії «Алєксєєв , Боярчуков та партнери» представляють одну з найбільш досвідчених та успішних команд з вирішення судових спорів . Юристи фірми - це професіонали з багатим досвідом участі в різних судових виробництвах: у зв'язку з банкрутством та фінансовою реструктуризацією, з податковими органами, в суперечках про об'єкти нерухомості, корпоративних, інвестиційних, трудових та інших суперечках.

Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» надає послуги по операціях злиття та поглинання (M&A) на всіх етапах таких угод, включаючи розробку ефективної стратегії транзакції; отримання регуляторних дозволів; комплексний юридичний супровід підприємства після оформлення транзакції. Також ми надаємо послуги з проведення комплексної юридичної експертизи компаній (legal due diligence).

Наші фахівці мають значний досвід податкового консультування, податкового планування, міжнародного структурування бізнесу, проведення комплексних і тематичних податково- юридичних діагностик компаній, підтримки платників податків при спілкуванні з контролюючими органами, супроводу платників податків під час проведення перевірок контролюючими органами.
 

 
 

  • Сергія Боярчукова визнано кращим партнером української юридичної фірми


  • Юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» відзначила 11 років з дня заснування.


  • Юридичну компанію «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» названо №24 у рейтингу «50 провідних юридичних компаній України»


Україна, 01001, м Київ,
вул. Шота Руставелі, 11, 3й поверх
office@abp.kiev.ua

+380 (44) 235 88 77
+380 (44) 537 18 28
+380 (44) 235 88 27 (fax)